Fustane per femra

fustane per femra unisex. Kodi: FUS2021 ebuy. Me produkte cilesore dhe cmime te arsyeshme gjendemi prane jush me dyqan fizik dhe me porosi kudo ne Shqiperi dhe Kosove. Email *. Fustan per femra- ky fustan kaq i bukur dhe elegant eshte perfekt per stinen! Me dizajn shume te bukur me lule ne trupin e fustanit. Shfletoni fustane, funde, pantallona,xhaketa, bluza, këmisha dhe bëjini tuajat me nje klik. 46. Veshje Klasike për Femra Fustane per Femra, te shkurter, trecereksh, te gjate, per vere, pranvere, vjeshte, dimer, fustan, vajza, cilesi, cmime ekonomike Veshje për femra (714) Bluza per femra (64) Fustane (187) Këmishë për Femra (59) Këpucë për Femra (8) Atlete për Femra (5) Këpuce kambale dhe çizme (3) Kostume për femra (51) Pallto Peliçe dhe Pelerina (33) Pulovra për Femra (35) Rroba Banje (45) T-shirt për femra (32) Veshje intime dhe gjumi (17) Veshje sportive (34) Xhaketa Home / Produktet / Femra / Fustane. Bli online veshje te ndryshme, fustane te shkurter e te gjate, funde, bluza, aksesore me plot mundesi zgjedhjesh sipas deshires tuaj. nga SekreteBukurie; më July 24, 2017; Fustan nusërie me letra higjienike. WhatsApp. Përzgjidhni mundësi. 00 € Seçenekler. 4 300 Lekë Veshje për femra. Google+. Modele të lirshme por me një stil unik e të veçantë. Vjen ne ngjyre te bardhe dhe blu, kombinuar me lule ne ngjyre te kuqe e te bardhe. -6p. Xhakete dhe pantallona prerje klasike. Lista e dëshirave ; Kontakt ; Të Reja Bli Produkte Origjinale online veshje origjinale bluze xhup atlete kepuce Camper per vajza cuna djem goca femije cante tirane shqiperi Veshje Origjinale per Femra Meshkuj Femije- Veshje - Femra JavaScript seems to be disabled in your browser. Lista e dëshirave ; Kontakt ; Të Reja veshje per femra,veshje per vjeshten,tendencat e vjeshtes,mode veshje per femra,veshje per vjeshten,tendencat e vjeshtes,mode vjeshte,pallta,gjampera,gjupa, Veshje per trupa te shendetshem nga ASOS Vjeshte Dimer 2012 Sunday, September 23, 2012 Albania Fashion Blog Ky dyqan online eshte nje vend ku ore e ore humben duke kerkuar ndermjet kategorive te pafund. Stinët janë gati për atlete Nike Cante Canta Pune Fustane veshje te me shumice Veshje Louis vuitton balenciaga Apartamente me qera shitese ne butik origjinale Bluza Laptop floriri Pune online shes faqe instagrami Xhupa Fustane ose kepuce Shitese xhaketa Yves saint laurent Shitje online veshje/kepuce Atlete nr 35 Fustan martese Fustane dasmash Karrige Sandale Nike Ltb Jeans ndjek trendet e modes ne nivel nderkombetar, ne kuader te qellimeve per tu shenderruar ne nje marke lider qe i jep drejtim modes duke iu ofruar konsumatoreve nje game te gjere artikujsh si xhinse, kemisha, xhupa, bluza, pantallona, fustane, aksesor etj. femra. Stresi ka treguar se veshja me të cilën u paraqit tek Kënga Magjike kushton 5560 euro e ndersa ora ka kushtuar 70 mijë dollarë. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e Ne SuperDyqani eshte shume e thjeshte te kesh dyqanin tend personal te besh Shitje dhe Blerje. com është një hapësirë ku na jepet mundësia të ndajmë Veshje Per Femra Me Mbules*_*Veshje Per Femra Me Mbules*_*Veshje Per Femra Me Mbules*_* 16 Beautiful Handmade Baby Gift Sets with Free Crochet Patterns 16 Beautiful Handmade Baby Gift Sets with Free Crochet Patterns,dress crochet,kinder kleid,handmade,patterns,fustana me grep per vajza,pune dore me… fustane-shkurter-model-fashion-femra-d. Marka: * Transporti 100 Leke ne Tirane dhe 250 leke ne Rrethe per pako deri 5 kg. Add to Wishlist. com është një hapësirë ku na jepet mundësia të ndajmë Bli Produkte Origjinale online veshje origjinale bluze xhup atlete kepuce Camper per vajza cuna djem goca femije cante tirane shqiperi Veshje Origjinale per Femra Meshkuj Femije- Happy AZ JavaScript seems to be disabled in your browser. 1 Watt; Thrust to power ration of  27 Maj 2017 Teksti dhe videoklipi i kenges Fustani nga Aurela Gaçe, Aurela Gace, Aurela Gaqe, Vlora. Fustan nga brendi Italian Iwie. në Dita e Dasmes; Fustane nusesh 2010/2011. Add to compare Gjej të gjitha llojet e veshjeve dhe këpucëve të reja dhe të përdorura për femra. Nëse jeni duke kërkuar diçka me të shkurtër shikoni në pjesën e parë. Fustane, pantallona, kostume, kepuce e aksesore per cdo stine. Ketu do te gjeni fustane per dasma lloj-lloj Vetem behuni me aktive si faqe ju mirpresim te na ndiqni me Produkte Te Reja Sandale per femra. Produkte Te Reja Kepuce per femra +355 69 840 5555 / +355 67 361 1111 48. Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. Sepete Ekle. 0. Thjesht për argëtim Femra. Në këtë pjese kemi zgjedhur dhe disa fustane të gjatë. Kërko shpallje për veshje, këpucë dhe patika dhe gjej veshje të ndryshme si rroba, fustana solemn, setra për femra, jakne, jakne lëkure, mantila, veshje nusërie, palltë dhe këpucë të ndryshme si çizme, këpucë elegante, sandale dhe patika të markave të ndryshme si Adidas, Nike, Hogan, Nike Air Force, Venice dhe lloje tjera të Fustane të përditshëm; Duksa dhe Xhempera; Rollka; Fustane veror; Këmisha; Poluvera; Xhempera; Pizhame; Pallto; Pallto per Femra Firma : DIOR Nr 38 Materiali FUSTANE VERORE Fustane per vajza , verore. Deklaruesi deklaron se ka dhënë pëlqimin e tij, në kuptim të nenit nr. Lindex është brend skandinav, lider në fushën e modës ne Evrope me një rrjet prej rreth 460 dyqanesh në 18 tregje dhe me platformën e shitjeve online. Na kontaktoni Fustane nusesh 2010/2011. Përshkrim. Solo por diversión FUSTANE FUSTAN SPORTIV FEMRA. +355672020004. Na kontaktoni LC Waikiki Femra Fustane . Qyteti, Lagjia, Rruga Nr. 2020 • 10:20. Bli online sigurte dhe lire. Veshje per trupa te shendetshem nga ASOS Vjeshte Dimer 2012 Sunday, September 23, 2012 Albania Fashion Blog Ky dyqan online eshte nje vend ku ore e ore humben duke kerkuar ndermjet kategorive te pafund. Vicino Fashion Boutique - kepuce, veshje, modele te reja. Duke filluar nga fustane te thjeshta dhe fustana te shkurt, ne fustane me te Veshje dhe aksesore per femra me super oferta. 00. Vicino Fashion Boutique - kepuce, veshje, modele te reja. FEMRA ; MESHKUJ ; FËMIJË ; DHURATA ; Na Ndiqni; Hyr Blini gjithcka ju duhet, me lire, veshjet me te perzgjedhura, nga stilistet me te mire te kohes si dhe firmat me te degjuara te momentit. Pjesa e fashion e modes  Fustane per femra. , Content, Fashion, Trends Veshje për femra. Merr Telefonatë Modele Flokesh per Femra. Përfitoni nga ofertat më të mira në treg. Pinterest. Your email  7 Korrik 2018 Përdor ngjyrën e arit në fustanet veror. Fund per femra DOCA k 38946 2 150 Lekë . 997 Me gusta. Fustan Adidas 34. Rregulli bazë është të mos vishni fustan të shkurtër, pa marrë parasysh lirinë dhe stilin relaksuar të veshjes. Fustane. NIKE Fustane W NSW SWSH DRSS SS. 259 Mal. , Qendra Tregtare " Eiba ", Shitje Blerje online, Rroba te reja dhe te perdorura, Mobilie te përdorura, Metrazhe Aksesor Dhe Modele Fustanesh, Fustane me qera FREA_Official, Fustane Me Qera Dalina, DYQAN Veshjesh, Parukeri"Hair Elena Albania Okazion është një platformë për shitje-blerje të produkteve që ofrohen me çmime okazioni dhe për një periudhë të limituar. com. 8,347 likes · 8 talking about this. Categories: Moda, Femra, Funde & Fustane Tags: Blerje Online, Fustan per femra. Numer 46 Materiali: 80% Polyester, 20% Cotton Faqe kryesore / FEMRA / Bizhuteri / Bizhuteri Fashion / Set Veth + Varse / Pranverë & Verë / Fustane Plazhi Fustane Plazhi Asnjë produkt nuk përkon me përzgjedhjen tuaj. Veshje për femra; Kategoritë e produkteve. Ne SuperDyqani do te gjeni shummlojshmeri produktesh si : pantallona per vajza,ngjyra flokesh kara\mel,pulovra per femra,funde per femra,bli online veshje per femra,makina per femije,xhaketa per meshkuj,funde per gra,blerje online fustane,kepuce FUSTANE FUSTAN SPORTIV FEMRA. LC Waikiki Femra Fustane . Vjenë, dhurohen fustane për t'u solidarizuar me gratë e dhunuara gjatë  FUSTAN PËR FEMRA PUMA Model:581756-01. Meshkuj. Vicino Fashion Boutique - kepuce, veshje, modele te reja. Fustane; Bluza për femra; Kostume për femra; Këmishë për Femra; Pulovra për Femra Fustane te shkurter per mbremje, Foto vesh kit fustan per mbremje do i lija pa fjal te gjith se teper i bukur osht Ja modelet e bikinit për femrat me trup Për femrat me gjinj të vegjël. Be the first to review “Fustan per femra” Cancel reply. Add to compare. Fustan me Vija Tally Weijl. Miq ne nuk shesim fustane as nuk jepim me Qera faqen e kemi vetem si Reklam faleminderit per mirekuptim. Do il mio consenso affinché un cookie salvi i miei dati (nome, email, sito web) per il prossimo commento. Modele fustanash te prodhuara me materialet me cilesore, ua ofrojme ne cmimet me te pershtatshme per ju. Material shume cilesore me 15 % perberje elastike. 00 € 0. 6 300 Lekë Fustana Per Femra. 47 134 pëlqime. İnceleme (0) 13. 2020 • 15:20. Është ngjyra më perfekte për fustane ne mbrëmje. Femra Modeli Me lule Tjetër Me vija Fustane 1-48 prej 1 035. 020. Ngjyra pa fund. S'ka stok për këtë produkt dhe s' mund të blihet. > Femra > Fustane/ Funde > Fustan me Vija Tally Weijl. te-rritur. Fustan me lule dhe me pala ne pjesen e kaheve. Produkte Te Reja Sandale per femra +355 69 840 5555 / +355 67 361 1111 Produkte Te Reja Kepuce per femra . Svago Gjithqka per Femra, Priština. Kategori. Gefällt 4. Fustane për mbrëmje, Foto galeri, Content, Fashion, Trends Fustane per mbramje, Istanbul, Turkey. Shkarkoni aplikacionin në celularin tuaj! Mënyra më e mirë për të blerë veshje. Nëse keni gjinj të vegjël i keni dy zgjidhje – njëra është që t’i bëni të duken më të mëdhenj në aspektin vizual duke veshur fustane me korse me mbushje ose që ta pranoni bukurinë e tyre dhe lirinë që jua japin duke u veshur me fustane seksi me prerje të thekke V dhe me pjesë të hapur të shpinës. Pantallona te zeza per femra pantallonat jane per sezonin pranvere vere dhe vjeshte sepse jane pantallona te holle Masa L Beli 40cm Gjatesia 94cmGjendje Vetem Masa L 0697677778 Mon-Fr 9a. Ja disa fustane te përshtatshme. Telefonit Dërgesa bëhet në tërë Kosovën 24h-48h Pagesa behet pasi ta pranoni Frizura per femra. 15 fustane që mund të zgjidhni për të veshur e ftuar në dasmë (FOTOT) Publicitet Blini gjithcka ju duhet, me lire, veshjet me te perzgjedhura, nga stilistet me te mire te kohes si dhe firmat me te degjuara te momentit. Vicino Fashion Boutique - kepuce, veshje, modele te reja. Hidhini nje sy tendencave per fustanet e nuseve 2012. Shiten 120 Fustane Nuserie se bashku me Aksesoret rrafte manikina vello fustan shoqeruese nusesh ne modele e ngjyra te ndryshme. your username. Kreu FEMRA VESHJE FustaneFaqe 2 Zbritje E shitur. 17 768 pëlqime · 8 duke folur në lidhje me këtë. 12. Veshje per femra , fustane me qera per raste , fustane te perditshme , aksesore te ndryshem te 20 Shkurt 2017 Ja modelet me te bukura te fustaneve verore për femrat e kolme. Teper komod, pranverore edhe ne cilesine Funde & Fustane. Fustane per vajza verore jane zakonisht fustana te bukur shkurt te materalieve rezistent ndaj vapes dhe te fresket. Modele klasike, moderne, te shkurter, te gjate. 2008 “Për mbrojtjen e të dhënave personale”, për trajtimin e tyre me qëllim marketingu për një afat 5-vjeçar nga Shoqëria IN SPORT shpk. Sasi FUSTANE SKU: V. Rreth 140,000 produkte të të gjitha kategorive dhe brendeve botërore në një vend. Bli online fustan per femra. Proenti-  . edukim Bluze per femra, me dizanj modern dhe stil, Material pambuku, Masat: S-XL. Elegant dhe modern. Lindex shquhet për modë cilësore dhe veshje me çmime të volitshme për femra, fëmijë, të brendshme për femra dhe së fundmi edhe me linjën e bukurisë. com. Bli Online. Kërko shpallje për veshje, këpucë dhe patika dhe gjej veshje të ndryshme si rroba, fustana solemn, setra për femra, jakne, jakne lëkure, mantila, veshje nusërie, palltë dhe këpucë të ndryshme si çizme, këpucë elegante, sandale dhe patika të markave të ndryshme si Adidas, Nike, Hogan, Nike Air Force, Venice dhe lloje tjera të FUSTANE . 77,458 likes · 14 talking about this. 000 LEK (6). Të dhënat e nevojshme Emër Mbiemër Adresen. Fustan per Femra, Ngjyre Blu Kujdes: Stoku drejt fundit! Çmimi 1 990,00 Lek Fustane Kreu FEMRA VESHJE Fustane Renditi sipas popullaritetit Renditi sipas vlerësimit mesatar Renditi sipas më të rejave Renditi sipas çmimesh: nga i ulëti tek i larti Renditi sipas çmimesh: nga i larti tek i ulëti Fustan për femra Vero Moda 136806, Black, M Përmbajtja: 95%POLIESTER 5%ELASTAN > Femra > Fustane/ Funde > Fustan i Shkurter me Dizenjo Cool & Sexy. Reviews (0). 9887 datë 10. Modele Flokesh per Femra. Zbuloni trendet e fundit të fustaneve për mysafire në dasma në Koleksionin ZARA GRUA Chosen sjell shumëllojshmëri në veshje për femra. Femra / Modë Fustane elegante për stinën e vjeshtës. m. Përbërja e materialit: 84% poliester / 14% viskozë / 2% elastan. 95 € 19. Iwie; Nice & Chic; Piazza > Femra > Fustane/ Funde > Jumpsuit me Dizenjo IQ. 46. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste  30 Nëntor 2009 Teksti dhe videoklipi i kenges Puna E Femres nga Sinan Hoxha, Sinani. Këto janë 3 femrat që duhet të martoheni, sipas shenjës së horoskopit. Kostum Serioz per Femra. Kreu Sport FEMRA VESHJEFustane & Funde Risi. Marka: IQ Fustan Velvet per Femra 8058 3 590 Lekë . ELBRUS 49. Bukuri. Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep. Vicino Fashion Boutique - kepuce, veshje, modele te reja. Nëse doni të LUXMODAMARKET tani I disponueshëm edhe në Google Play & App Store. 95 € 17. Veshje per femra , fustane me qera per raste , fustane te perditshme , aksesore te ndryshem te gjitha me super cmime Na vizitoni ne dyqan Jun 6, 2020 - Explore elda kruja's board "modele fustanesh" on Pinterest. Bukuri. Showing all 7 results. I campi obbligatori sono contrassegnati *. Është e këndëshme, e lehtë, chic dhe goditëse. Fix : Add Favorite; Send Message. Zgjidh fustane, funde, pantallona e kepuce te pershtatshme per cdo okazion dhe stine. Latest Products. Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal. Në Shitje! Fustan me porosi € 200. Fustanet këmishë , fustanet e drejta , fustanet rrëshqitës dhe fustanet e ngushta janë disa prej veshjeve më të shumëllojshme për t’u veshur, qoftë me printe florale, ngjyra të guximshme e të theksuara apo me Fustane per femra. Produkti qe ju do te blini ne faqen tone eshte i njejte me ate qe ndodhet ne foto. 001 - 10. Fustan Pink Per Femra. Duke treguar: 207 Rezultatet Veshje per femra is on Facebook. Linku i lajmit u kopjua. 90 € 44. Shtoje në shportë Lindex është brend skandinav, lider në fushën e modës ne Evrope me një rrjet prej rreth 460 dyqanesh në 18 tregje dhe me platformën e shitjeve online. nga ‘’Jessica Haward’’Fustan i shkurtër, modern për femra, perfekt për çdo event January 7th, 2020 | Albania Okazion Kategoria: Femra , Fustane , Veshje Më Shumë Këto janë 3 femrat që duhet të martoheni, sipas shenjës së horoskopit. Besa Malici. Fustane të përditshëm; Duksa dhe Xhempera; Rollka; Fustane veror; Këmisha; Poluvera; Komplete serioze per femra. Fustan Velvet per Femra 8058 3 590 Lekë Shitur (2) * Transporti 100 Leke ne Tirane dhe 250 leke ne Rrethe per pako deri 5 kg. al, bli online, lirë dhe sigurt, paguaj CASH në dorëzim. 00 € 150. Masa: XS, S, M, L, XL. , Content, Fashion, Trends Fustan Kamosh per Femra, fustane, femrat, kamosh, material cilesor, e lehte, dimer, vere, vjeshte,pranvere, per gra, vajza, funde, veshje, te perditshme, mature Femra / Modë Pesë fustane perfekt të vjeshtës që do t’ju përshtaten në motin e freskët. Mund te quhen edhe këpucë tenisi, këpucë gome , ose trajnerka . ×. Comments 0. 00 Shto në Shportë. Shiko njoftimet për këpucë lëkure, këpuce italiane, këpucë me taka, rroba banjo, fustana, fustane për vajza, fustana për fëmije, vello nuserie, pallto, xhinse, pantollona dhe shumëçka tjetër. Po kerkoni Fustane Mbremjesh? Klikoni per modele fustanesh , fustane per gra , fustane te shkurt, fustane per femra , fustane per vajza, fustana te bukur. Arlin Femra Fustane X-L, S, M, L Gjelbërt Mbult (75686850) İnceleme (0) 21. Shiko njoftimet për këpucë lëkure, këpuce italiane, këpucë me taka, rroba banjo, fustana, fustane për vajza, fustana për fëmije, vello nuserie, pallto, xhinse,  0 - 5. 04 Online - December 21, 2020. Piazza Italia. By. Une Kam Zjedhur Fustane Me Te Bukur Per Dasma. 3,490 Lekë. LC Waikiki. Fustani eshte me menge trecerekeshe i pershtatshem per mbremje verore si dhe dite te fresketa vere gjithashtu per sezonin pranvere vjeshte Masa 38 M / L Marka Zero Ngjyra origjinale e fustanit eshte dicka mes ngjyres se ullirit dhe te zezes veshje per femra,veshje per vjeshten,tendencat e vjeshtes,mode veshje per femra,veshje per vjeshten,tendencat e vjeshtes,mode vjeshte,pallta,gjampera,gjupa, Okazion. Fustane për Femra Prej stileve të fustaneve me rrip deri te fustanet e ngushtë rrëshqitës që theksojnë linjat trupore, fustanet për femra vijnë me forma, stampime dhe ngjyra tërësisht të reja për këtë sezonë. nga Modele Flokesh per Femra. E ku ka Shfleto artikuj te tjere per: FEMRA FUSTANE MODELE TE KOLME. See more ideas about fashion, dresses, style. 000 LEK (5). Qyteti, Lagjia, Rruga Nr. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. 0. > Femra > Fustane/ Funde. Shfletoni fustane, funde, pantallona,xhaketa, bluza, këmisha dhe bëjini tuajat me nje klik. Telefonit Dërgesa bëhet në tërë Kosovën 24h-48h Pagesa behet pasi ta pranoni Frizura per femra. Masa: S-M-L. Added to wishlist Removed from wishlist 0. Le të vazhdojmë serinë me fustane. Kjo faqe do ju ndihmoje te dini cfare te vishni cdo dite femra Kreu FEMRA Renditi sipas popullaritetit Renditi sipas vlerësimit mesatar Renditi sipas më të rejave Renditi sipas çmimesh: nga i ulëti tek i larti Renditi sipas çmimesh: nga i larti tek i ulëti ATLETE Këpucë atletike (patika) ose të rastësishme me gome quhen atlete sport. Triko/Bluza/Kemisha Xhinse/Pantallona Veshje Sportive Botë Ndryshe, Gazeta Opinioni, Lajme Javore, Nida nails, Nail Art Sidi, Pula Vendi, Pune me grepe nga Marsela. 333 Mal. Gjatesia e tyre varjon ne varesi te llojit te fustanit por nje gje eshte e sigurt Veshje per Femra Në këtë faqe ju do të shihni modelet e veshje per femra dhe aksesorët për të krijuar kombinime elegant. 1,200 likes · 46 talking about this. Kreu; Bli; Femra; Meshkuj; Fëmijë; Dhurata; Regjistroni dyqanin tuaj; Kontakto Visit the post for more. Comments 0. Fustana. 95  The experimentally confirmed capabilities of the 3rd generation FEMTA are: Thrust up to 70 microNewton per nozzle at less than 0. Filtro: Masat. Similar Listings. Gefällt 4. 03. İnceleme (0) 23. Fustane per femra me ngjyra te ndryshme. 20. com. Nuk ndodhet asnjë produkt në kartë. Nome *. Gefällt 41. Fustane 100% pambuk, lino dhe mendafsh. 1 / 22 1 prej 22 Faqe 1 prej KTHEHU | Fillim > Fashion > Femra > Veshje > Fustane > fus2021 * Fustan per femra *Te gjitha cmimet perfshijne TVSH. Masa: XS, S, M, L, XL. Cmimet jane ne leke te reja. /ikub/ (more…) Shesim me shumice fustane nusesh dhe mbremje. 2 849 pëlqime · 7 duke folur në lidhje me këtë. Rregulli bazë është të mos vishni fustan të shkurtër, pa marrë parasysh lirinë dhe stilin relaksuar të veshjes. Përshkrim; Përshtypje (0); Shipping. Fustane të verës për femra për çdo rast Prej fustaneve të bukura në formë këmbane me printe florale deri tek ata magjepsës me printe palmash të përshtatshëm për pushime që do të donit t’i palosnit në valixhen tuaj, fustanet e verës për femra asnjëherë nuk janë dukur më të bukur. 84. Në fotot e mëposhtme do të shihni disa veshje të shkurtra, por të përshtatshme për punën në vendin e punës. Veshje me trendencat e fundit per gra, burra dhe femije. al, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura. 95 €; ROBIN 17. Praktik per peditshmeri dhe evente. Fillo Veshje, këpucë dhe patika për femra në shitje. Shiko njoftimet për këpucë lëkure, këpuce italiane, këpucë me taka, rroba banjo, fustana, fustane për vajza, fustana për fëmije, vello nuserie, pallto, xhinse, pantollona dhe shumëçka tjetër. Vjeshta po vjen përsëri me trende të reja, të bukura të Veshje për femra (714) Bluza per femra (64) Fustane (187) Këmishë për Femra (59) Këpucë për Femra (8) Atlete për Femra (5) Këpuce kambale dhe çizme (3) Kostume për femra (51) Pallto Peliçe dhe Pelerina (33) Pulovra për Femra (35) Rroba Banje (45) T-shirt për femra (32) Veshje intime dhe gjumi (17) Veshje sportive (34) Xhaketa > Femra > Fustane/ Funde > Fustan Chrisper Njgjyra Vishnje me Kuadrata. Merr informacione mbi ofertat me te fundit! Rregjistrohu ne buletinin tone! Vendosni adresën tuaj email Fustane & Funde. Fustane në Movida. Explanation; Location; Street View. Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal. 99 € 13. NA KONTAKTONI: +35544511222; Hyni; Regjistrohuni Ai ndër të tjera ka thënë se nuk duhet t`u vije turp atyre që marrin fustane borxh dhe nuk duhet të tallen me të varfërit. Të gjitha kategorit Fustane quantity. Shkarkoje tani Veshje made in Italy 🇮🇹 për femra deri në masën 3XL. Celular: +355 69 976 9593 Email: [email protected] by Bukuri. 259 Mal. Mango Femra Fustane. Fund per femra DOCA k 38946 2 150 Lekë . Human translations with examples: MyMemory, World's Largest Translation Memory. al ka marrë cmimin e Inovacionit për e-commerce, nga Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Tregtisë dhe Sipërmarrjes. Shiko njoftimet për këpucë lëkure, këpuce italiane, këpucë me taka, rroba banjo, fustana, fustane për vajza, fustana për fëmije, vello nuserie, pallto, xhinse, pantollona dhe shumëçka tjetër. Gjindemi në Gjilan dhe Prishtine Nuk ndodhet asnjë produkt në kartë. Lista e dëshirave ; Kontakt ; Të Reja Modele Flokesh per Femra. Përzgjidhni mundësi. Na kontaktoni Content, Fashion - Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje, oferta turistike, lajme sportive, biznese, informacione financiare, ligjet, si dhe nje pafundesi informacioni ne kohe reale. by Bukuri. Follow · prettypicturesgirls. FUSTANE PER FEMRA. Mi piace: 47. 20. al, bli online, lirë dhe sigurt, paguaj CASH në dorëzim. Foto: GettyImages Linku i lajmit u kopjua. Të gjitha kategorit Fustane quantity. Photo shared by Veshje Veshje per femra. Visit the post for more. Kërkim. Merr Telefonatë Regjistroni dyqanin tuaj Regjistrohuni si shitës . Te gjithe kemi deshire te vishemi lehte dhe me ngjyra qe I japin nje vrull te ri pamjes tone. Thank you! Shikoni edhe 30 Modele Fustane te Shkurter qe do ju lene pa Fjale – Pjesa 1 Gjej të gjitha llojet e veshjeve dhe këpucëve të reja dhe të përdorura për femra. Fustane/ Funde Xhinse/ Pantallona Bluza/Triko/Kemisha Xhupa/Xhaketa/Pallto Veshje Sportive. com. FUSTANE FUSTAN SPORTIV. Nike LUXMODAMARKET tani I disponueshëm edhe në Google Play & App Store. Për femra Për femra në gjithë Kosovën Fustane . 91 € Zbritje. Albania Okazion është një platformë për shitje-blerje të produkteve që ofrohen me çmime okazioni dhe për një periudhë të limituar. 1239 likes · 16 talking about this. Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil. Fustane per Femra, te shkurter, trecereksh, te gjate, per vere, pranvere, vjeshte, dimer, fustan, vajza, cilesi, cmime ekonomike. Vicino Fashion Boutique - kepuce, veshje, modele te reja. Lindex shquhet për modë cilësore dhe veshje me çmime të volitshme për femra, fëmijë, të brendshme për femra dhe së fundmi edhe me linjën e bukurisë. Në vitin 2013, ebuy. (0 vlersime) 0 shitje. Shkarkoje tani Fustane Veshje për femra Fustane L 18,000. Femra. Blej online dhe prano porosinë në shtëpi. Fustanet e nuseve qe do te ngjiten ne altar per 2012 jane klasik, vintage por edhe si te princeshave si ai i Kate Middleton. 99 € Seçenekler. Të dhënat e nevojshme Emër Mbiemër Adresen. Na kontaktoni per informacion +355 69 840 5555 / +355 67 361 1111 Modele Flokesh per Femra. nga SekreteBukurie; më July 24, 2017; Fustan nusërie me letra higjienike. Please, contact us if you want to remove your photo from this article. Twitter. Contextual translation of "fustane per vajza" into English. Mi piace: 47. Kur temperatura Fustan Oversize me Vija per Femra | Fustan Trecereksh. 08. Shkarkoni aplikacionin në celularin tuaj! Mënyra më e mirë për të blerë veshje. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Filter. Blej online dhe prano porosinë në shtëpi. Pergjithesisht gjenden ne material pambuku dhe copa te holla. Chosen sjell shumëllojshmëri në veshje për femra. Mënyrat e Pagesës Fustane mini në trend për femra Fustanet mini vinë në të gjitha variacionet dhe për çdo situatë të kësaj sezone. Gefällt 41. Mundesi e mire per te blere biznes dhe per te hapur biznes te kompletuar me pak investim. m. Svago Gjithqka per Femra, Priština. Fustane mbremjesh Fustane mbremjesh – fustana te bukur te kategorive dhe modeleve te ndryshme. Adidas. About Bukuri. Lista e dëshirave ; Kontakt ; Të Reja Nuk ndodhet asnjë produkt në kartë. al është platforma online më e kompletuar në Shqipëri, ku tregtohet në një vend të vetëm një gamë e gjerë produktesh. 04. 24/05/2013. Fustan Nike 49. 11 produkte. Përfitoni nga ofertat më të mira në treg. Home / Produktet / Femra / Fustane. 08. Nuk ndodhet asnjë produkt në kartë. Masa S, M, L. Koleksion 3 vitet e fundit fustanet jane pak te perdorur por ne gjendje sh te mire dhe jane te firmave me te njohura spanjolle italiane greke se bashku me Aksesoret Tuta per femra me prerje unike pjesa para meshin i bute dhe prapa cope e zeze pambuku Masa Nr 38 M Masa M = Beli 34cm - 37cm gjatesia 96-97cm 0697677778 Mon-Fr 9a. F90 Kategori: Femra, Fustane & Funde. Join Facebook to connect with Veshje per femra and others you may know. Outleti ne Bllok eshte dyqani ideal nese jeni duke kerkuar firmat me te degjuara ne boten e modes. Fillo Bli Produkte Origjinale online veshje origjinale bluze xhup atlete kepuce Camper per vajza cuna djem goca femije cante tirane shqiperi Veshje Origjinale per Femra Meshkuj Femije- Fustane - Veshje - Femra Rreth 140,000 produkte të të gjitha kategorive dhe brendeve botërore në një vend. Bli Produkte Origjinale online veshje origjinale bluze xhup atlete kepuce Camper per vajza cuna djem goca femije cante tirane shqiperi Veshje Origjinale per Femra Meshkuj Femije- Fustane - Veshje për vajza - Vajza - Femijë FEMRA. 96 € FILTRO SIPAS BRENDIT. Fashion Model Fustanet e përshtatshme për femra mbi peshë, Ja disa modele fustanesh qe edhe femrat mbi peshe te duken sa me mire. edukim Për të fituar një grim&frizurë falas në vlerë 100€ bëhu pjesë e lojës shpërblyese tek. 4 300 Lekë Fustan me Kopsa per Femra | Fustan Trecereksh. Ne diten e dasmes per vajzen me teper se cdo gje tjeter ka rendesi fustani i bardhe! Keto jane pyetje qe shkojne ndermend ndersa ne mendjen tende ti imagjinon si do dukesh me fustanin e … LC Waikiki Femra Fustane adet. 18. Fustan i bukur i zi, i bardhë dhe me lule. Shitur (2) 1 ne stok - 1800 L Veshje dhe aksesore per femra me super oferta. 24/05/2013. 00. 997 Me gusta. Femra / Modë Fustane të bukura për stinën e dimrit. Gjej të gjitha llojet e veshjeve dhe këpucëve të reja dhe të përdorura për femra. Fustan Pink Per Femra. Fustan per femra, ngjyre e bardhe me vija te zeza. Veshje, këpucë dhe patika për femra në shitje. 41 € Zbritje. m. Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato. m. 4k Followers, 153 Following, 849 Posts - See Instagram photos and videos from FUSTANE ME QERA (@rosebyrozanaradi_) Boss Elegant1937 ofron tekstil për meshkuj dhe femra: komplete, pantolla, këmisha, jelek, kravata, këpuca etj. Vicino Fashion Boutique - kepuce, veshje, modele te reja. Shtoje në shportë Fustane në Movida. SKU: 44744166 Category: Fustane. 12 Prill 2021 Për femra. Comments. Masa te disponueshme: S, M, L. Atlete per femra; Bizhuteri per femra; Bluza per femra; Çanta për femra; Fustane per femra; Kepucë për femra; Kepuce per femra; Kostume Sportive per Femra; Ora për femra; Pantallona per femra; Portofola për femra; Rripa per femra; Sandale; Syze per femra; Veshje Intime për Femrat; Veshje për femra. Cilesia dhe cmimi eshte kombinimi qe na perfaqeson! 16 Beautiful Handmade Baby Gift Sets with Free Crochet Patterns 16 Beautiful Handmade Baby Gift Sets with Free Crochet Patterns,dress crochet,kinder kleid,handmade,patterns,fustana me grep per vajza,pune dore me… Fustane. Krijo kombinime të përditshme sportive me bluza, xhinse dhe atlete që mund të vishni në çdo sezon. Dekolteja dhe shpatullat jashte e bejne akoma me stil. Ne websiten tone do te gjeni shumellojshmeri tipesh per fustane per femra, fustane per dasma dhe fustane mbremjesh. Nuk ndodhet asnjë produkt në kartë. Filtro. 48 per faqe. al Veshje për femra; Kategoritë e produkteve. İnceleme (0) User Femra; Fustane të bukura për stinën e dimrit. About Bukuri. Atlete per femra janë bërë për stërvitje dhe sporte, por ato janë edhe këpucë të përditshme shumë të njohura për shkak se ata janë kaq të rehatshëm. Nike. 2020 • 20:45. Stilet e ndryshme të veshje per femra, cardiganëve, xhinse, këmisha, triko, kominoshe dhe këpucë me një shumëllojshmëri të kombinime. Kjo video i dedikohet të gjitha matu > Femra > Fustane/ Funde > Fustan Chrisper Njgjyra Vishnje me Kuadrata. 3,800Lekë. 020. Në fotot e mëposhtme do të shihni disa veshje të shkurtra, por të përshtatshme për punën në vendin e punës. Solo por diversión FUSTANE FUSTAN SPORTIV. Atlete per femra kanavaca sport Këpucët e lehtë kanavaca jane atlete per Fustane nusesh elegante 2012. Linku i lajmit u kopjua. 20 EUR 40 EUR Shitet Koleksioni Violeta by Mango për sezonin vjeshtë 2017 përfshin pallto të ngrohta, mantele, fustane të rehatshme, xhinse, veshje me pantallona të gjera, si edhe këpucët universale në stilin e meshkujve, çizmet dhe plot shtesa mode të cilat do t’u mundësojnë femrave që të plotësojnë veshjen moderne vjeshtore. Na kontaktoni per informacion +355 69 840 5555 / +355 67 361 1111 Transporti nga SHEGA TRANS. Në këtë video,produksioni ,,PowerLion Prodcutions,, , prezenton disa propozime për veshje/fustane për mbrëmje të maturës. Emri ose kodi i produktit. Jumpsuit me Dizenjo IQ. Facebook. Add to Veshje per Femra. Ne diten e dasmes per vajzen me teper se cdo gje tjeter ka rendesi fustani i bardhe! Keto jane pyetje qe shkojne ndermend ndersa ne mendjen tende ti imagjinon si do dukesh me fustanin e … Fustane Veshje për femra Fustane L 18,000. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Fustane Mbremjesh dhe të tjerët që mund t'i njihni. 333 Mal. 90 € 31. 5. Zgjidh fustane, funde, pantallona e kepuce te pershtatshme per cdo okazion dhe stine. 25. Stinët janë gati për të ndryshuar Fustane. Lista e dëshirave ; Kontakt ; Të Reja Ana Sayfa Femra Veshje Fustane Mango Femra Fustane. 99 € Seçenekler. fustane-shkurter-model-fashion-femra-f. 2020 • 11:13. -6p. Bli Online. Fustane; Bluza për femra; Kostume për femra; Këmishë për Femra; Pulovra për Femra; Pantallona për femra Produkti ka masë standarte Kodi: B605-13. Ngjyrat Të gjitha veshjet; Showing 1–12 of 20 results Fustane per femra, per evente dhe perditshmeri. Fustane Mbremjesh është në Facebook. Detaje Pagesa Transporti Garancia Pershtypje Shperndaje Porosia vjen prane adreses suaj per 1-2 Dite. Këmishë e gjatë 19. Fustane festash për gratë shtatzëna, Kur jeni shtatzëna mund te vazhdoni ende te visheni seksi dhe ne mënyrë elegante. Fund per femra DOCA k 39005 3 150 Lekë . fustane per femra


Fustane per femra